Wykładowcy Fizjo Corps

Przemysław Michalak

Przemysław Michalak

Menedżer Centrum Przygotowania Motorycznego Trener Personalny, Instruktor zajęć CrossFit, Rekreacji Ruchowej, Dwuboju Olimpijskiego, Trójboju Siłowego

Ze sportem związany od najmłodszych lat, Przemek jest miłośnikiem racjonalnego podejścia do treningu i odżywania, w pracy ze swoimi podopiecznymi stawia zarówno na efekty, jak i przyjemność czerpaną ze współpracy. Specjalizuje się w treningu medycznym - poprawa zakresu ruchów, wzmocnienie, redukcja nadwagi oraz niwelowanie skutków negatywnego wpływu warunków pracy i stresu na zdrowie podopiecznych. W procesie współpracy stawia na zarażanie ludzi pozytywnym i zdrowym podejściem do życia poprzez zaszczepianie w nich zamiłowania do aktywności fizycznej i dbania o siebie.
Jako menedżer Centrum Przygotowania Motorycznego odpowiada za rekrutację oraz wdrażanie nowych instruktorów w świat pracy trenerskiej, koordynację zajęć odbywających się na w CPM, organizację wydarzeń (w tym zawodów o zasięgu krajowym z liczbą uczestników sięgającą 300 osób), kontakt z kluczowymi partnerami biznesowymi i dbałość o stały rozwój strefy.
Wszystkie działania, jakich się podejmuje realizowane są z założeniem, że jeżeli warto coś robić, to należy robić to dobrze.